Bu gizlilik ilkeleri  www.pastamalzememarket.com gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespitti için hazırlanmıştır. 


Aşağıdaki maddeler www.pastamalzememarket.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.


IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.


Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların tekrar tekrar görülmesinin engellenmesi için Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır. 


Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.pastamalzememarket.comadlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. 


Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü İşbu www.pastamalzememarket.com sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Pastamalzememarket  Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır.


 Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin www.pastamalzememarket.com ine ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder." Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.


  Bu güvenlik önlemleri şunlardır; 


1- 256 bit SSL Güvenlik sistemi kullanılmaktadır.


2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri sistemimizde tutulmamaktadır.


3- Sisteme giriş şifreleriniz veri tabanımızda şifreli olarak durmaktadır. Bilgi Birleştirilmesi Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veri tabanımızdan silebilir. Düzeltme / Yenileme Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.